About

11 sierpnia 2013

Violetta Online - Odc.31 - 35

Heja!

Tutaj znajdziecie linki do odcinków 31,32,33,34,35 oraz ich streszczenia.

Odc.31:
Germán postanawia porozmawiać z Angie i poprosić ją, żeby dała mu czas na szczerą rozmowę z córką, albowiem chce sam wyznać jej prawdę. Ludmiła i Tomás zostają wybrani na odtwórców głównych ról w przedstawieniu. Angie nie mogła zasiąść w jury, gdyż jej wybór mógłby być niesprawiedliwy. Tomás i Violetta w końcu idą na pierwszą randkę! Nie jest ona przyjemna dla żadnego z nich, gdyż Tomás oznajmia Violecie, że przeprowadza się z powrotem do Hiszpanii.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.31


Odc.32:

Camila chce opuścić Studio 21 i zapisać się na unwersytet. Kończy jednak jako kelnerka w Resto Bar, aby opłacić czesne. Po przemyśleniach dochodzi do wniosku, że nigdzie nie będzie jej lepiej jak w Studio. Germ’an domyśla się, że Angie coś do niego czuje. Ludmiła przewraca się podczas próby do spektalu z winy Andresa. Tomás oznajmia Beto, Pablowi i Antonio, że nie weźmie udziału w przedstawieniu z powodu wyjazdu do Hiszpanii.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.32


Odc.33:

Próby przed występem stają się coraz bardziej skomplikowane. Okazuje się, że ktoś próbuje zbojkotować grę Ludmiły. Tym kimś jest Andrés. León traci cierpliwość i odchodzi. Antonio zastanawia się, czy próbować go zatrzymać czy też zastąpić jego miejsce Tomasem. Wyjazd Tomasa opóźnia się o kilka tygodni, co pozwala mu wziąć udział w przedstawieniu. Podczas występu Tomás obraca się tyłem do publiczności i skupia swój wzrok na Violecie. León wpada w złość. Germán widzi jak Angie całuje Pabla u progu jego domu.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.33


Odc.34:

Germán myśli, że Angie ma chłopaka. Pablo prosi Angie, żeby traktowała go serio i nie igrała z jego uczuciami. Violetta mówi Angie, że z chęcią widziałaby ją u boku Germana. Maxi podpowiada Tomasowi, żeby nie rezygnował z Violetty. Violetta mówi Leonowi, że nie chce być z Tomasem. On prosi ją, żeby mu to udowodniła. Zabiera ją do parku i skrada jej pierwszy pocałunek. Ludmiła wykorzystuje sytuację i próbuje pocałować Tomasa, ale jej się nie udaje.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.34


Odc.35:

Violetta jest w rozterce. Nie wie, czy być z Tomasem, który niebawem opuści Buenos Aires, czy z Leonem, który kocha ją bezpamiętnie. Postanawia skupić się na tym pierwszym i prosi ojca, żeby znalazł dla Tomasa jakąś pracę, aby nie musiał wracać do Hiszpanii. Po kłótni Germán zgadza się pomóc. Violetta jest zazdrosna, gdy widzi Ludmiłę i Tomasa podczas prób. León chce ją pocieszyć i namawia, żeby mu zaśpiewała. Okazuje się, że środki zebrane przez Studio21 nie wystarczą na wydanie przedstawienia.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.35


Trzymajcie Się!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz