About

11 sierpnia 2013

Violetta Online - Odc. 26 - 30

Heja!

Tutaj znajdziecie linki do odcinków 26,27,28,29,30 oraz ich streszczenia.

Odc.26:
Pojawia się matka Angie. Kobieta powraca z zamiarem ocieplenia swoich stosunków z córką, gdyż ona i Violetta są jej jedyną rodziną. Nie wie jednak, że Violetta jest w Buenos Aires i o mały włos nie spotyka jej w Studio. Camila próbuje dowiedzieć się więcej o gustach Violetty, aby pomóc Tomasowi przygotować się na jego randkę z Violettą. Francesca przyłącza się do Camili oraz Violetty. Dziewczyny organizują babską imprezę piżamową. Violetta zwierza się Leonowi, że umówiła się na randkę z Tomasem. Chłopak przyjmuje wiadomość ze spokojem, w przeciwieństwie do Ludmiły, która zamierza zbojkotować randkę Violetty.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.26


Odc.27:

Violetta wystawia Tomasa do wiatru z winy Ludmiły, która wysłała jej wiadomość z odwołaniem randki. Jade stosuje się do poleceń ducha Marii i traktuje wszystkich domowników z życzliwością. Matka Angie chce porozmawiać szczerze z Violettą, ale Angie jej odradza z obawy o zachowanie Germana, który znowu może zabrać córkę z Buenos Aires, a wtedy nigdy więcej jej już nie zobaczą. Studio szuka nowego sposobu na zebranie pieniędzy. Przed uczniami kolejne zdanie. Tym razem przyjdzie im się zmierzyć z aktorstwem.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.27


Odc.28:

Jade mówi Oldze, że powinny się słuchać ducha Marii i robić to, co im rozkaże. Matías, który udaje zmarłą matkę Violetty, nakazuje kobietom, żeby o niego dbały i spełniały jego zachcianki. Matka Angie jest gotowa powiedzieć Germanowi, kim jest Angie, ale ona prosi ją, aby jeszcze się wstrzymała. Ludmiła namawia Pabla, żeby obsadził ją w głównej roli w przedstawieniu. Violetta postanawia, że nie będzie z żadnym ze swoim zalotników. Angie postanawia sama wyznać Germanowi, że jest ciocią Violetty. Germán mylnie interpretuje jej intencje i całuje ją.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.28


Odc.29:

Niebawem rozpoczną się przesłuchania do sztuki, jaką wystawia Studio 21. Na tę okazję Violetta ma już przygotowaną nową piosenkę. Andrea spotyka się z Andresem, ale jednocześnie podrywa Maxiego. Violetta podejmuje decyzję. Da szansę Leonowi, gdyż wciąż pamięta nieprzyjemny incydent z Tomasem, który wystawił ją na pierwszej randce. Mama Angie ma już dość czekania i chce powiedzieć Germanowi prawdę.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.29


Odc.30:

Germán spotyka matkę Angie. Mężczyzna zaczyna panikować na myśl, że jego córka mogłaby dowiedzieć się, że ich rodzina jest znacznie większa. Nie tylko zakazuje Violecie opuszczać dom, ale jest gotowy po raz kolejny opuścić Buenos Aires i zabrać córkę gdzieś daleko. Violetta ma dość paranoi ojca i postanawia uciec, żeby stawić się na przesłuchaniu do przedstawienia. Germán planuje przeprowadzkę do Dubaju. Violetta chce odrobić z Tomasem zaległą randkę, mimo tego, że spotyka się teraz z Leonem.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.30

Trzymajcie Się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz