About

11 sierpnia 2013

Violetta Online - Odc. 21 - 25

Heja!
Tutaj znajdziecie linki do odcinków 21,22,23,24,25 oraz ich streszczenia.

Odc.21:
Jade domyśla się, że Angie i Violetta ukrywają jakiś sekret. Nakazuje bratu, by je śledził i poznał ich tajemnicę. Violetta szybko zauważa go przed wejściem Studio 21 i uprzedza Angie. Ludmiła podpisuje kontrakt i czuje się wielką gwiazdą. Jej radość mija szybko, gdy dowiaduje się, że ma wystąpić w reklamie paszy dla świń. Tomás postanawia wyznać Violecie prawdę, że napisał piosenkę z myślą o niej, a słowa utworu wyrażają, co czuje.

Tutaj obejrzycie ten odcinek : Odc.21


Odc.22:
Jade myśli, że odkryła sekret Angie. Jest przekonana, że guwernantka Violetty spotyka się po kryjomu z Pablem z Studio 21 i grozi, że doniesie o tym Germanowi. Violetta ostrzega Jade, że jeśli się do tego posunie, zniszczy jej zaręczyny. Pablo urządza Angie scenę zazdrości. Violecie nie idzie śpiewanie z Leonem. Tomás uważa, że Violetta ma niewłaściwego partnera i powinna wystąpić z nim. Prowokuje ją do zaśpiewania utworu “Voy por ti” i osiąga sukces. Nie widzą, że Francesca i León przyglądają im się z boku.

Tutaj obejrzycie ten odcinek : Odc.22


Odc.23:

Germanem targają coraz większe wątpliwości przed ślubem z Jade. Postanawia porozmawiać o tym ze swoją narzeczoną, ale ona nie dopuszcza go do słowa i donosi mu na Angie. Germán idzie do Studia 21, żeby porozmawiać z guwernantką. Ona zabiera go stamtąd, żeby przypadkiem nie spotkał Violetty. León nie może zaśpiewać z Violettą z winy Ludmiły. Francesca pojmuje, że Tomás woli Violettę i daje parze szansę wystąpienia w piosence “Tienes todo”. W Studio 21 pojawia się nowa dziewczyna i jest do szaleństwa zakochana w Maxim. On woli jej jednak unikać.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.23


Odc.24:

W wyniku głosowania w ćwiczeniu najlepiej sprawdzili się Violetta i Tomás, którzy wykonali utwór “Tienes todo”. Andrea jest napalona na Maxiego, ale on wręcz przeciwnie i za wszelką cenę chce się jej pozbyć. Angie okłamuje Germana, że Pablo jest jej narzeczonym. W Studio 21 pojawia się się dwie ważne osobistości Antonio, założyciel szkoły, oraz Wielki Mistrz Zambrano. Wszyscy czekają, aż znakomity piosenkarz, tancerz i muzyk przekroczy próg studia.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.24


Odc.25:
Jade i Olga są przekonane, że duch Marii, matki Violetty, nawiedza dom. Okazuje się jednak, że obie kobiety pomyliły ducha z Matíasem w przebraniu. Violetta denerwuje się, bo Tomás chciał ją pocałować, a ona mu się usunęła. Dziewczyna stresuję się, gdyż nigdy nie całowała się z żadnym chłopcem. Tomás tymczasem mylnie sądzi, że Violetta odtrąciła go, bo nic do niego nie czuje. Do tego obecność Leona komplikuje relacje pary. Germán zaprasza Pabla i Angie na kolację. Angie próbuje się wykręcić i kolacja przesuwa się o tydzień.

Tutaj obejrzycie ten odcinek: Odc.25


Trzymajcie Się!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz